Vista - Irodavezető

A VISTA csoport teljes munkaidőben keres

IRODAVEZETŐ

kollégát

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

OPERATÍV

- az iroda forgalmának és árésének  maximalizálása - erre való állandó törekvés.

- Vezetőséggel való állandó kommunikáció, problémák feltárása, javaslattétel a vezetőség felé

- Tulajdonosok és a menedzsment által kitűzött célok támogatása, teljesítése

- új vevők felkutatása

- havi zárások (biztosítások, repjegy, havi zárás táblázat vezetése)

- Repjegyes supervising

- panaszkezelés

- a kirakatoknak az üzletpolitikának megfelelően, naprakészen tartása

- Aktív részvétel a üzleti terv készítésében

- Travelium, Apollo, Voyage stb. használatának a rendeltetés szerű kezelése

- meghatározott értékesítési folyamatok betartása és felügyelete

- operatív egyéb ellenőrzések: visszaigazolások, voucherek utashoz eljutásának ellenőrzése, hátralékok be fizetvésének ellenőrzése, katalógusok (partnereké is) és egyéb irodaszerek mennyiségének ellenőrzése (beszerzése, rendelése)

- ügymeneti szabályok betartása és felügyelete

PÉNZÜGY

- utalások ellenőrzése

 -a napi-havi zárás felügyelete, napi pénztár elszámoltatás

- utalványrovancs havonta- éves és eseti készletleltárok készítése (parkoló- és egyéb kártyák, ajándékutalványok stb.)

- kiskassza és kiküldetések elkészítése, ellenőrzése

- pénzfeladás

- pénzkezelési szabályzat (pénzügy felé dokumentum kezelése és adminisztrácója)

- a hatósági, szakmai, vállalati és a divízióra vonatkozó szabályok ismerete, betartása, és betartatása

HR

- az iroda megfelelő színvonalú folyamatos működéshez a létszám optimalizálása

- az irodában dolgozók munkájának, kommunikációjának figyelése, problémák átbeszélése

- irodai beosztások előkészítése

- szabadságolások felügyelete az iroda folyamatos és zökkenőmentes üzemeltetését figyelembe    véve.

- jelenléti ívek helyes kitöltésének és a hozzátartozó dokumentumok ellenőrzése (táppénz, szabadságengedély)

- új belépő felvételében aktív részvétel
- új belépő betanításának koordinálása, figyelése, irodai beilleszkedésének biztosítása, ellenőrzése

- tájékoztatók, fontos információk megosztása,  irodán belüli informácók megosztása

- study túrákon történő részvételre javaslat

- önképzés

EGYÉB

- az iroda rendezett, tiszta, kulturált kinézetének, és műszakilag is megfelelő állapotának biztosítása. Ennek érdekében folyamatos ellenőrzés, tervszerű és rendkívüli karbantartások egyeztetése

- az iroda költséghatékony üzemeltetése, költségcsökkentő lehetőségek javaslata, pazarlások felszámolása

- az iroda működéséhez szükséges nem központosított eszközök beszerzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Minimum középfokú végzettség

Legalább 2-3 év utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Aktív, magabiztos angol nyelvtudás

Ügyfélorientált szemléletmód

Precíz, proaktív, barátságos személyiség

AMIT KÍNÁLUNK:

Azonnali kezdési lehetőség

Versenyképes fizetés (fix bér + jutalék)

Tanulmányi utak

Kedvezményes utazási lehetőség

Stabil hátterű munkahely

Határozatlan idejű munkaszerződés

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a job@vista.hu e-mail címre várjuk.

Hova szeretnél utazni?
Szabadszavas
Ár szerint
Dátum szerint (Indulási időpontok)
Még nem tudtál dönteni?
Iratkozz fel hírlevelünkre és segítünk
legújabb és legjobb ajánlatainkkal!

Hibás vagy hiányzó adat!

Elfogadom, hogy megadott személyes adataimat a Vista saját marketing tevékenységéhez, közvetlen üzletszerzés, piackutatás és tájékoztatás céljára telefonon vagy egyéb elektronikus hírközlési úton (pl. sms, mms, e-mail), automatizált hívórendszeren keresztül, illetve postai úton felhasználja, valamint harmadik félnek átadhatja a hatályos jogszabályok szerint. Tudomásul veszem, hogy a marketing@vista.hu elektronikus címek(en) keresztül kérhetem a nyilvántartott személyes adataim törlését, módosítását, illetőleg a kezelt adatokról való tájékoztatást.

A megadott email címet regisztráltuk! Kérjük, ellenőrizze email fiókját, a hírlevél feliratkozást aktiválni kell!
Hírlevél feliratkozás

Alig várod, hogy újra utazhass? Akkor jó helyen jársz! Iratkozz fel és igyekszünk minden hasznos információt összegyűjteni számodra, amelyek segítségedre lesznek a járvány utáni következő úti célod megszervezésében.

A megadott email címet regisztráltuk!