Konferencia szervező (MICE Executive)

Cég: BCD-Travel Hungary Kft. (a Vista csoport üzleti utaztató részlege)
Teljes munkaidőben
Munkavégzés helye: Budapest

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Külföldi konferenciákkal és rendezvényekkel kapcsolatos ügyintézés (regisztráció, szállás- és transzferfoglalás, stb.)
  • Belföldi rendezvények, tréningek, incentive programok teljes körű megszervezése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, partnerekkel és a beszállítókkal
  • Munkavégzéshez tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, proaktív és precíz munkavégzés
  • Kiváló, kommunikációs készség, ügyfélközpontú pozitív hozzáállás

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Szakirányú végzettség
  • Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes utazási lehetőség
  • Hétfőtől péntekig, 9:00-17:30-ig tartó munkaidő
  • Kellemes, új irodai munkakörnyezet a belvárosban

A magyar nyelvű, fényképes önéletrajzokat a job@bcdtravel.hu e-mail címre várjuk.

Hova szeretnél utazni?
Szabadszavas
Ár szerint
Dátum szerint (Indulási időpontok)
Még nem tudtál dönteni?
Iratkozz fel hírlevelünkre és segítünk
legújabb és legjobb ajánlatainkkal!

Hibás vagy hiányzó adat!

Elfogadom, hogy megadott személyes adataimat a Vista saját marketing tevékenységéhez, közvetlen üzletszerzés, piackutatás és tájékoztatás céljára telefonon vagy egyéb elektronikus hírközlési úton (pl. sms, mms, e-mail), automatizált hívórendszeren keresztül, illetve postai úton felhasználja, valamint harmadik félnek átadhatja a hatályos jogszabályok szerint. Tudomásul veszem, hogy a marketing@vista.hu elektronikus címek(en) keresztül kérhetem a nyilvántartott személyes adataim törlését, módosítását, illetőleg a kezelt adatokról való tájékoztatást.

A megadott email címet regisztráltuk! Kérjük, ellenőrizze email fiókját, a hírlevél feliratkozást aktiválni kell!
Hírlevél feliratkozás

Alig várod, hogy újra utazhass? Akkor jó helyen jársz! Iratkozz fel és igyekszünk minden hasznos információt összegyűjteni számodra, amelyek segítségedre lesznek a járvány utáni következő úti célod megszervezésében.

A megadott email címet regisztráltuk!