VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

Ft-tól/fő 4.965.618
Időpont: 2023.01.05 - 05.03
Legjobb ár: 4.965.618 Ft/fő-től Utazás időpontja: 2023.01.05 - 05.03

Tartson velünk a VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023 utazásra! A kiutazás hajóval történik, teljes panziós ellátással. Az utazás időtartama 119 nap / 118 éjszaka. Az utazás legjobb alapára 4.965.618 Ft/fő.

Utazás alapadatai
Út típusa:Üdülés, Körutazás, Városlátogatás, Hajós utak
Kiutazás:Hajó
Ellátás:teljes panziós
Turnusok: 119 nap / 118 éjszaka
Utazás azonosítója:154496

 

119 NAP ALATT A FÖLD KÖRÜL, AZ MSC HAJÓTÁRSASÁGGAL!
  •     4 INDULÁSI KIKÖTŐ (Civitavecchia/Róma, Genova, Marseille, Barcelona)
  •     6 KONTINENS
  •     33 ORSZÁG
  •     53 KIKÖTŐ
  •     30.000 TENGERI MÉRFÖLD
  •     24 IDŐZÓNA
  •     13 ÓRA ÁTLAGOS KIKÖTÉSI IDŐ
  •     15 FAKULTATÍV KIRÁNDULÁS
  •     7 KIKÖTŐBEN ÉJSZAKAI TARTÓZKODÁS - TÖBB IDŐ A FELFEDEZÉSRE

 

A LEGJOBB VÁLASZTÁS - 5 GOURMET ÉTTEREM, 8 KÜLÖNLEGES BÁR, MSC AUREA SPA, MINIGOLF, BOWLINGPÁLYA, SZIVARSZOBA, KŐKORSZAKI JÁTSZÓHÁZ ÉS MÉG SOROLHATNÁNK...

2023. JANUÁR 5 - MÁJUS 3.
GENOVAI INDULÁSSAL




Térkép:
 

 
Day Date Port Arrival Departure
Thursday 5/1/2023 Genoa, Italy - 18:00
Friday 6/1/2023 Marseille, France 08:00 18:00
Saturday 7/1/2023 Barcelona, Spain 08:00 18:00
Sunday 8/1/2023 At Sea - -
Monday 9/1/2023 At Sea - -
Tuesday 10/1/2023 Funchal, Portugal 08:00 18:00
Wednesday 11/1/2023 At Sea - -
Thursday 12/1/2023 At Sea - -
Friday 13/1/2023 At Sea - -
Saturday 14/1/2023 At Sea - -
Sunday 15/1/2023 At Sea - -
Monday 16/1/2023 Bridgetown, Barbados 08:00 18:00
Tuesday 17/1/2023 Saint George, Grenada 08:00 18:00
Wednesday 18/1/2023 At Sea - -
Thursday 19/1/2023 Willemstad, Curaçao 07:00 16:00
Friday 20/1/2023 Santa Marta, Colombia 09:00 18:00
Saturday 21/1/2023 Cartagena, Colombia 07:00 19:00
Sunday 22/1/2023 At Sea - -
Monday 23/1/2023 Puerto Limon, Costa Rica 08:00 18:00
Tuesday 24/1/2023 Panama Canal (transit), Panama 06:00 06:00
Tuesday 24/1/2023 Panama Canal (transit), Panama 18:00 18:00
Wednesday 25/1/2023 At Sea - -
Thursday 26/1/2023 Puntarenas, Costa Rica 07:00 17:00
Friday 27/1/2023 Corinto, Nicaragua 09:00 18:00
Saturday 28/1/2023 Puerto Quetzal, Guatemala 09:00 19:00
Sunday 29/1/2023 At Sea - -
Monday 30/1/2023 At Sea - -
Tuesday 31/1/2023 Puerto Vallarta, Mexico 07:00 16:00
Wednesday 1/2/2023 Cabo San Lucas, Mexico 09:00 16:00
Thursday 2/2/2023 At Sea - -
Friday 3/2/2023 San Diego, USA 09:00 20:00
Saturday 4/2/2023 At Sea - -
Sunday 5/2/2023 San Francisco, USA 07:00 :
Monday 6/2/2023 San Francisco, USA 00:01 18:00
Tuesday 7/2/2023 At Sea - -
Wednesday 8/2/2023 At Sea - -
Thursday 9/2/2023 At Sea - -
Friday 10/2/2023 At Sea - -
Saturday 11/2/2023 Kahului/Maui, Hawaii 08:00 23:55
Sunday 12/2/2023 Honolulu, Hawaii 07:00 17:00
Monday 13/2/2023 At Sea - -
Tuesday vista.hu
Hajó neve: VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023 utazás foglalás

1

Válassza ki az indulási időpontot!

A naptárban szereplő árak minden esetben az adott napon foglalható legjobb alapárat jelölik és egy főre vonatkoznak!

Jelölések:

Nem foglalható

Foglalható dátum

Akciós ajánlat

Legjobb ár

2
3
3
4
PDF ↓ Lefoglalom
5
5


 ÁRAK kétágyas elhelyezéssel, kikötői illetékkel:

    BELSŐ KABINBAN: 12 999 EURÓ-TÓL/FŐ 
    ABLAKOS KABINBAN: 14 999 EURÓ-TÓL/FŐ 
    BALKONOS KABINBAN: 19 199 EURÓTÓL/FŐ 



A részvételi díj tartalmazza: elhelyezést a kiválasztott kabinkategóriában, kikötői illetéket, teljes ellátást korlátozott italfogyasztással (reggelinél tea, kávé, gyümölcslé, víz automatából, napközben büféétteremben víz automatából), sport/fitness és szórakoztató létesítmények használatát

A részvételi díj nem tartalmazza: a kikötőbe jutás költségét, kikötői parkolást, kikötői transzfert, fakultatív kirándulásokat, kötelező borravalót kb. 10 EUR/fő/éj, italok árait, személyre szabott szolgáltatásokat, wellness részleg használatát, személyes kiadásokat, BBP biztosítást 510,-Ft-tól/fő/nap. 

ERRŐL NEM ÉRDEMES LEMARADNI!

AJÁNDÉK ! ! !


  •     15 INGYENES KIRÁNDULÁS
  •     DRINK&DINE ITALCSOMAG (FŐÉTKEZÉSEKNÉL - EBÉD ÉS VACSORA - KORLÁTLAN ITALFOGYASZTÁS POHÁRBAN FELSZOLGÁLVA)
  •     30% KEDVEZMÉNY A MOSODAI SZOLGÁLTATÁSBÓL

 

Az akciós árak a szabad helyek függvényében foglalhatóak.
A hajótársaság bármikor visszavonhatja az akciót, pontos árkalkulációért kérje ajánlatunkat!


Szállás
Ellátás megadott szerint
Hajókabin
Teljes ellátás
Korlátozott italfogyasztás
Szórakoztató- és sportlétesítmények használata
Utasbiztosítás
Útlemondási biztosítás
Kötelező borravaló a helyszínen
Kikötői illeték
Egyéb leírás szerint
Fakultatív programok
Kikötőbe való eljutás/hazautazás költségei
Személyes kiadások
Kötelező borravaló
Baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás
Italfogyasztás (italcsomagok, extra italfogyasztás)
Parti kirándulások
Esetleges vízumköltség

Felárak*:
  1. kikötői illeték 0,00 Ft/fő


* A választható szolgáltatások indulási időpontonként eltérőek lehetnek.
Küldés e-mailben
VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

Világkörüli hajóutak és szakaszaik

Útazonosító: 154496

Az utazás oldalának hivatkozását továbbítottuk a megadott email címre! Köszönjük, hogy használta szolgáltatásunkat!
Ajánlatkérés
VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC POESIA FEDÉLZETÉN 2023

Világkörüli hajóutak és szakaszaik

Útazonosító: 154496

Az ajánlatkérését továbbította a rendszer kollégáinkhoz!