Kiutazás: | Repülő |
Ellátás: | all inclusive |
Turnusok: | 8 nap / 7 éjszaka |
Utazás azonosítója: | 203768 |
A szálloda Montazah Ras Nasrani üdülőövezetben fekszik a Vörös-tengernél, mindössze 7 km-re Sharm El Sheikh repülőterétől és kb. 17 km-re a sok vásárlási lehetőséget kínáló és népszerű Na'ama Bay üdülőhelytől (transzferbusz naponta 3-szor közlekedik, felár ellenében). A hotel saját tengerparttal rendelkezik, úszó stég vezet a korallzátonyhoz, fürdőcipő viselése ajánlott. 2019. június 1-je óta a szálloda a Pickalbatros szállodalánc tagja.
A 468 szobával rendelkező szállodakomplexumban található egy tágas előcsarnok recepcióval, WLAN (térítés ellenében), ékszerészet, kisbolt és szépségszalon fodrászattal. Több különböző étterem és szálloda van, amelyek helyi és nemzetközi ételeket kínálnak. Egy fő étterem és 2 à la carte étterem (olasz konyha, grill), a "Gabi Lounge" ebédre, valamint disco kapott helyett. A kertben található négy medence (ebből egy fűthető), egy gyermekmedence, napozóterasz, medence- és tengerparti bár. A napágyak, napernyők és strandtörölközők térítésmentesen vehetőek igénybe.
SPORT ÉS SZÓRAKOZÁS: egészségklub fitneszteremmel, vízi aerobik, vízilabda, darts, strandröplabda, aerobik, boccia; változatos animáció napközben és este. Térítés ellenében: kezelések a szépségszalonban, masszázs, szauna, gőzfürdő, jakuzzi, tenisz, fodrász, biliárd. Miniklub 4-11 éves korig, mini disco, gyermekmedence.
SZOBÁK: Minden STANDARD szoba (kétágyas/ egyágyas) káddal és zuhanyzóval, WC-vel, hajszárítóval, telefonnal, széffel, műholdas síkképernyős TV-vel, WiFi-vel (térítés ellenében), minibárral (érkezéskor feltöltve), vízforralóval, légkondicionálóval és erkéllyel vagy terasszal rendelkezik kertre néző kilátással. A DELUXE szobák (DZX/ EZX) azonos méretűek, és tengerre vagy oldalról medencére néznek. Foglalható néhány spartipp szoba (DZP) is a szállodában.
ALL INCLUSIVE: Reggeli, ebéd és vacsora svédasztalos formában, késői reggeli, snackek 11 és 17 óra között, éjféli snack, tematikus büfék hetente többször, helyi alkoholos italok és üdítők, Nescafé és tea a nap 24 órájában. Érkezéskor a minibár 1 üveg vízzel van feltöltve.
ULTRA ALL INCLUSIVE: az all inclusive ellátáson felül importált alkohol italok a menü szerint.
vízum
Egyiptom
Egyiptom, Nabq Bay
Egyiptom
Egyiptom
Egyiptom, Nabq Bay
Egyiptom, Ras Um El Sid
Egyiptom, Sharm el-Sheikh
Útazonosító: 203768
Egyiptom, Sharm el-Sheikh
Útazonosító: 203768