VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

Ft-tól/fő 4.268.771
Időpont: 2022.01.05 - 05.01
Legjobb ár: 4.268.771 Ft/fő-től Utazás időpontja: 2022.01.05 - 05.01

Tartson velünk a VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN utazásra! A kiutazás hajóval történik, teljes panziós ellátással. Az utazás időtartama 117 nap / 116 éjszaka. Az utazás legjobb alapára 4.268.771 Ft/fő.

Utazás alapadatai
Út típusa:Üdülés, Körutazás, Városlátogatás, Hajós utak
Kiutazás:Hajó
Ellátás:teljes panziós
Turnusok: 117 nap / 116 éjszaka
Utazás azonosítója:109239

117 NAP ALATT A FÖLD KÖRÜL, AZ MSC HAJÓTÁRSASÁGGAL!

  •     4 INDULÁSI KIKÖTŐ (Genova, Civitavecchia/Róma, Marseille, Barcelona)
  •     5 KONTINENS
  •     24 ORSZÁG
  •     43 KIKÖTŐ
  •     32.260 TENGERI MÉRFÖLD
  •     24 IDŐZÓNA
  •     13 ÓRA ÁTLAGOS KIKÖTÉSI IDŐ
  •     15 FAKULTATÍV KIRÁNDULÁS
  •     9 KIKÖTŐBEN ÉJSZAKAI TARTÓZKODÁS - TÖBB IDŐ A FELFEDEZÉSRE

    A LEGJOBB VÁLASZTÁS - 5 GOURMET ÉTTEREM, 8 KÜLÖNLEGES BÁR, MSC AUREA SPA, MINIGOLF, BOWLINGPÁLYA, SZIVARSZOBA, KŐKORSZAKI JÁTSZÓHÁZ ÉS MÉG SOROLHATNÁNK...

    2022. JANUÁR 5 - MÁJUS 1.
    GENOVAI INDULÁSSAL



    Térkép:



    Day Date Port Arrival Departure
    Wednesday 5/1/2022 Genoa, Italy - 17:00
    Thursday 6/1/2022 Marseille, France 08:00 18:00
    Friday 7/1/2022 Barcelona, Spain 08:00 18:00
    Saturday 8/1/2022 At Sea - -
    Sunday 9/1/2022 Lisbon, Portugal 12:00 19:00
    Monday 10/1/2022 At Sea - -
    Tuesday 11/1/2022 Funchal, Portugal 08:00 17:00
    Wednesday 12/1/2022 At Sea - -
    Thursday 13/1/2022 At Sea - -
    Friday 14/1/2022 Mindelo, Cape Verde 08:00 18:00
    Saturday 15/1/2022 At Sea - -
    Sunday 16/1/2022 At Sea - -
    Monday 17/1/2022 At Sea - -
    Tuesday 18/1/2022 At Sea - -
    Wednesday 19/1/2022 Salvador, Brazil 08:00 17:00
    Thursday 20/1/2022 At Sea - -
    Friday 21/1/2022 Rio de Janeiro, Brazil 08:00 23:59
    Saturday 22/1/2022 Rio de Janeiro, Brazil 00:01 18:00
    Sunday 23/1/2022 At Sea - -
    Monday 24/1/2022 At Sea - -
    Tuesday 25/1/2022 Buenos Aires, Argentina 08:00 23:59
    Wednesday 26/1/2022 Buenos Aires, Argentina 00:01 17:00
    Thursday 27/1/2022 Montevideo, Uruguay 08:00 17:00
    Friday 28/1/2022 At Sea - -
    Saturday 29/1/2022 Puerto Madryn, Argentina 09:00 19:00
    Sunday 30/1/2022 At Sea - -
    Monday 31/1/2022 At Sea - -
    Tuesday 1/2/2022 Ushuaia, Argentina 08:00 23:59
    Wednesday 2/2/2022 Ushuaia, Argentina 00:01 18:00
    Thursday 3/2/2022 At Sea - -
    Friday 4/2/2022 Punta Arenas, Chile 08:00 18:00
    Saturday 5/2/2022 At Sea - -
    Sunday 6/2/2022 At Sea - -
    Monday 7/2/2022 Puerto Montt, Chile 08:00 18:00
    Tuesday 8/2/2022 At Sea - -
    Wednesday 9/2/2022 Valparaiso, Chile 08:00 23:59
    Thursday 10/2/2022 Valparaiso, Chile 00:01 18:00
    Friday 11/2/2022 At Sea - -
    Saturday 12/2/2022 At Sea - -
    Sunday 13/2/2022 Arica, Chile 08:00 18:00
    Monday 14/2/2022 At Sea - -
    Tuesday 15/2/2022 Callao, Peru 08:00 23:59
    Wednesday 16/2/2022 Callao, Peru 00:01 18:00
    Thursday 17/2/2022 At Sea - -
    Friday 18/2/2022 At Sea - -
    Saturday 19/2/2022 At Sea - -
    Sunday 20/2/2022 At Sea - -
    Monday 21/2/2022 Hanga Roa/Rapa Nui, Chile 08:00 20:00
    Tuesday 22/2/2022 At Sea - -
    Wednesday 23/2/2022 At Sea - -
    Thursday 24/2/2022 Bounty Bay Passage, Pitcairn 08:00 08:00
    Friday 25/2/2022 At Sea - -
    Saturday 26/2/2022 At Sea - -
    Sunday 27/2/2022 Papeete, Tahiti 08:00 23:59
    Monday 28/2/2022 Papeete, Tahiti 00:01 18:00
    Tuesday 1/3/2022 At Sea - -
    Wednesday 2/3/2022 Rarotonga, Cook Islands 08:00 18:00
    Thursday 3/3/2022 Aiutaki, Cook Islands 08:00 17:00
    Friday 4/3/2022 At Sea - -
    Saturday 5/3/2022 At Sea - -
    Sunday 6/3/2022 At Sea - -
    Monday 7/3/2022 At Sea - -
    Tuesday 8/3/2022 Auckland, New Zealand 09:00 21:00
    Wednesday 9/3/2022 Tauranga, New Zealand 08:00 18:30
    Thursday 10/3/2022 Napier, New Zealand 10:00 17:00
    Friday 11/3/2022 Wellington, New Zealand 07:00 14:00
    Saturday 12/3/2022 Cruising Milford Sound, New Zealand 15:00 15:00
    Sunday 13/3/2022 At Sea - -
    Monday 14/3/2022 At Sea - -
    Tuesday 15/3/2022 Hobart/Tasmania, Australia 07:00 19:00
    Wednesday 16/3/2022 At Sea - -
    Thursday 17/3/2022 Sydney, Australia 08:00 23:59
    Friday 18/3/2022 Sydney, Australia 00:01 18:00
    Saturday 19/3/2022 At Sea - -
    Sunday 20/3/2022 At Sea - -
    Monday 21/3/2022 Mare, New Caledonia 08:00 18:00
    Tuesday 22/3/2022 Lifou island, New Caledonia 07:00 18:00
    Wednesday 23/3/2022 Port Vila, Vanuatu 07:00 17:00
    Thursday 24/3/2022 At Sea - -
    Friday 25/3/2022 At Sea - -
    Saturday 26/3/2022 Alotau, Papua New Guinea 08:00 19:00
    Sunday 27/3/2022 At Sea - -
    Monday 28/3/2022 Cairns, Australia 08:00 18:00
    Tuesday 29/3/2022 At Sea - -
    Wednesday 30/3/2022 At Sea - -
    Thursday 31/3/2022 Darwin, Australia 08:00 19:00
    Friday 1/4/2022 At Sea - -
    Saturday 2/4/2022 At Sea - -
    Sunday 3/4/2022 Lombok, Indonesia 08:00 20:00
    Monday 4/4/2022 Benoa/Bali, Indonesia 08:00 23:59
    Tuesday 5/4/2022 Benoa/Bali, Indonesia 00:01 18:00
    Wednesday 6/4/2022 At Sea - -
    Thursday 7/4/2022 At Sea - -
    Friday 8/4/2022 Singapore, Republic of Singapore 08:00 18:00
    Saturday 9/4/2022 Port Kelang, Malaysia 08:00 18:00
    Sunday 10/4/2022 At Sea - -
    Monday 11/4/2022 At Sea - -
    Tuesday 12/4/2022 At Sea - -
    Wednesday 13/4/2022 Colombo, Sri Lanka 08:00 18:00
    Thursday 14/4/2022 At Sea - -
    Friday 15/4/2022 At Sea - -
    Saturday 16/4/2022 Mumbai/Bombay, India 08:00 23:59
    Sunday 17/4/2022 Mumbai/Bombay, India 00:01 18:00
    Monday 18/4/2022 At Sea - -
    Tuesday 19/4/2022 At Sea - -
    Wednesday 20/4/2022 Salalah, Oman 08:00 18:00
    Thursday 21/4/2022 At Sea - -
    Friday 22/4/2022 At Sea - -
    Saturday 23/4/2022 At Sea - -
    Sunday 24/4/2022 At Sea - -
    Monday 25/4/2022 Aqaba, Jordan 08:00 18:00
    Tuesday 26/4/2022 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
    Wednesday 27/4/2022 Suez Canal (transit), Egypt 17:00 17:00
    Thursday 28/4/2022 At Sea - -
    Friday 29/4/2022 At Sea - -
    Saturday 30/4/2022 Civitavecchia, Italy 08:00 18:00
    Sunday 1/5/2022 Genoa, Italy 08:00 -
    x VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉNÁRAK kétágyas elhelyezéssel, kikötői illetékkel:

        BELSŐ KABINBAN: 13 499 EURÓ-TÓL/FŐ
        ABLAKOS KABINBAN: 15 099 EURÓ-TÓL/FŐ
        BALKONOS KABINBAN: 19 499 EURÓTÓL/FŐ

     

    A részvételi díj tartalmazza:  elhelyezést a kiválasztott kabinkategóriában, teljes ellátást korlátozott italfogyasztással (reggelinél tea, kávé, gyümölcslé, víz automatából, napközben büféétteremben víz automatából), sport/fitness és szórakoztató létesítmények használatát

    A részvételi díj nem tartalmazza: kikötői illetéket, a kikötőbe jutás költségét, kikötői parkolást, kikötői transzfert, fakultatív kirándulásokat, kötelező borravalót kb. 10 EUR/fő/éj, italok árait, személyre szabott szolgáltatásokat, wellness részleg használatát, személyes kiadásokat, BBP biztosítást 500,-Ft-tól/fő/nap.


    ERRŐL NEM ÉRDEMES LEMARADNI!

    AJÁNDÉK ! ! !


    •     15 INGYENES KIRÁNDULÁS
    •     DRINK&DINE ITALCSOMAG (FŐÉTKEZÉSEKNÉL - EBÉD ÉS VACSORA - KORLÁTLAN ITALFOGYASZTÁS POHÁRBAN FELSZOLGÁLVA)
    •     30% KEDVEZMÉNY A MOSODAI SZOLGÁLTATÁSBÓL

    Az akciós árak a szabad helyek függvényében foglalhatóak.
    A hajótársaság bármikor visszavonhatja az akciót, pontos árkalkulációért kérje ajánlatunkat!

    Hajó neve: VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

    VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN utazás foglalás

    1

    Válassza ki az indulási időpontot!

    A naptárban szereplő árak minden esetben az adott napon foglalható legjobb alapárat jelölik és egy főre vonatkoznak!

    Jelölések:

    Nem foglalható

    Foglalható dátum

    Akciós ajánlat

    Legjobb ár

    2
    3
    3
    4
    PDF ↓ Lefoglalom
    5
    5


    ÁRAK kétágyas elhelyezéssel, kikötői illetékkel:

        BELSŐ KABINBAN: 13 499 EURÓ-TÓL/FŐ
        ABLAKOS KABINBAN: 15 099 EURÓ-TÓL/FŐ
        BALKONOS KABINBAN: 19 499 EURÓTÓL/FŐ

     

    A részvételi díj tartalmazza:  elhelyezést a kiválasztott kabinkategóriában, teljes ellátást korlátozott italfogyasztással (reggelinél tea, kávé, gyümölcslé, víz automatából, napközben büféétteremben víz automatából), sport/fitness és szórakoztató létesítmények használatát

    A részvételi díj nem tartalmazza: kikötői illetéket, a kikötőbe jutás költségét, kikötői parkolást, kikötői transzfert, fakultatív kirándulásokat, kötelező borravalót kb. 10 EUR/fő/éj, italok árait, személyre szabott szolgáltatásokat, wellness részleg használatát, személyes kiadásokat, BBP biztosítást 500,-Ft-tól/fő/nap.


    ERRŐL NEM ÉRDEMES LEMARADNI!

    AJÁNDÉK ! ! !


    •     15 INGYENES KIRÁNDULÁS
    •     DRINK&DINE ITALCSOMAG (FŐÉTKEZÉSEKNÉL - EBÉD ÉS VACSORA - KORLÁTLAN ITALFOGYASZTÁS POHÁRBAN FELSZOLGÁLVA)
    •     30% KEDVEZMÉNY A MOSODAI SZOLGÁLTATÁSBÓL

    Az akciós árak a szabad helyek függvényében foglalhatóak.
    A hajótársaság bármikor visszavonhatja az akciót, pontos árkalkulációért kérje ajánlatunkat!


    Szállás
    Ellátás megadott szerint
    Hajókabin
    Teljes ellátás
    Korlátozott italfogyasztás
    Szórakoztató- és sportlétesítmények használata
    Utasbiztosítás
    Útlemondási biztosítás
    Kötelező borravaló a helyszínen
    Kikötői illeték
    Egyéb leírás szerint
    Fakultatív programok
    Kikötőbe való eljutás/hazautazás költségei
    Személyes kiadások
    Kötelező borravaló
    Baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás
    Italfogyasztás (italcsomagok, extra italfogyasztás)
    Parti kirándulások
    Esetleges vízumköltség

    Felárak*:
    1. kikötői illeték 0,00 Ft/fő



    * A választható szolgáltatások indulási időpontonként eltérőek lehetnek.
    Még nem tudtál dönteni?
    Iratkozz fel hírlevelünkre és segítünk
    legújabb és legjobb ajánlatainkkal!

    Hibás vagy hiányzó adat!

    Hibás vagy hiányzó adat!

    Elfogadom, hogy megadott személyes adataimat a Vista saját marketing tevékenységéhez, közvetlen üzletszerzés, piackutatás és tájékoztatás céljára telefonon vagy egyéb elektronikus hírközlési úton (pl. sms, mms, e-mail), automatizált hívórendszeren keresztül, illetve postai úton felhasználja, valamint harmadik félnek átadhatja a hatályos jogszabályok szerint. Tudomásul veszem, hogy a marketing@vista.hu elektronikus címek(en) keresztül kérhetem a nyilvántartott személyes adataim törlését, módosítását, illetőleg a kezelt adatokról való tájékoztatást.

    A megadott email címet regisztráltuk! Kérjük, ellenőrizze email fiókját, a hírlevél feliratkozást aktiválni kell!
    Hírlevél feliratkozás

    Hibás vagy hiányzó adat!

    Hibás vagy hiányzó adat!

    A megadott email címet regisztráltuk!
    Küldés e-mailben
    VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

    VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

    Európából>Karib térség felé

    Útazonosító: 109239

    Az utazás oldalának hivatkozását továbbítottuk a megadott email címre! Köszönjük, hogy használta szolgáltatásunkat!
    Ajánlatkérés
    VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

    VILÁGKÖRÜLI HAJÓÚT AZ MSC MAGNIFICA FEDÉLZETÉN

    Európából>Karib térség felé

    Útazonosító: 109239

    Az ajánlatkérését továbbította a rendszer kollégáinkhoz!